لاغری سریع شکم با طب سنتی

لاغری سریع شکم

لاغری سریع شکم در ۳۰ روز

مکن ز عرصه شکایت که در طریق ادب            به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

حافظ

لاغری سریع شکم در ۳۰ روز یک دروغ تبلیغاتی است یا یک راز بزرگ ! در تمام مدت زندگیم ندیده ام که کاری که با سرعت انجام شود از دقت و کیفیت لازم برخوردار باشد. شما چطور؟. و همانطور که از شعر بالا که حافظ سروده است مشخص می شود هیچکاری بدون زحمت و تلاش و برنامه ریزی به نتیجه و ثمر نمی رسد.

جالب است بدانید در کتاب خاطرات مستر هفر جاسوس انگلیسی که در ایران جاسوسی می کرده است یکی از نقاط ضعف ایرانی ها را نداشتن پشتکار (به قول خودمان دل کوچک بودن) عنوان می کند و حالا ببینید با دانستن همین موضوع شرکت ها با بیان جملاتی مانند: ” لاغری سریع شکم ” و یا “ لاغری سریع در ۳۰ روز ” چگونه از این نقطه ضعف می توانند استفاده کنند و بر ذهن ما تاثیر بگذراند که هر چه می خواهی بخور و سپس با خرید محصول ما می توانید در ۳۰ روز و بدون دردسر لاغر شوی.

اما باید همین امروز این فکر را از سر خود بیرون کنید و بدانید( لاغری سریع شکم یک دروغ بزرگ تبلیغاتی است) که راهی که چند ساله طی شده است یک شبه برگشت پذیر نیست. مشتریان زیادی به من مراجعه می کنند و می خواهند که یک راه سریع برای لاغری به آنها معرفی کنم اما چه سود که چنین چیزی وجود ندارد مگر با عمل های جراحی که آنهم ریسک و خطرات خود را به همراه دارد و به هیچ عنوان کار درستی نیست و به هیچکسی توصیه نمی شود.

صادقانه بگویم باید بدانید: لاغری سریع شکم در ۳۰ روز یک خواب و خیال واهی می باشد.

 

لاغری در طب سنتی

هر چیزی را علتی است و چاقی افراد در دیدگاه طب سنتی به دلیل مزاج افراد است هرچه مزاج فرد تری بیشتری داشته باشد چاقی در اندام او بیشتر نمود پیدا می کند و اگر خشکی بر بدنش غالب شد لاغر تر می شود . حال اگر بتوانیم با خوردن غذای مناسب و منطبق با مزاجمان میزان تری و خشکی بدنمان را به اعتدال نزدیک تر کنیم مطمئنا خوش اندام تر خواهیم شد.

پس در ابتدا باید هر شخصی مزاج خود را تشخیص دهد و بداند شدت تری و خشکی در بدن او چقدر است و با اصلاح غذای خود کم کم و با قدمهایی آرام و پیوسته بدن خود را بیاراید. برای تعیین مزاج خود پیشنهاد می کنم کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا را مطالعه بفرمائید.

مطمئنا این روش و شیوه زمان زیادی را می طلبد و یک راه لاغری سریع شکم بحساب نخواهد آمداما با ایمان ۱۰۰ درصد به شما می گویم بهترین راه برای رسیدن به نتیجه و خوش اندام شدن است حال چه لاغرشدن باشد و چه چاق شدن. قبلا نیز به شما گفته بودم که شخصا برای درمان هر بیماری معتقد به غذا درمانی هستم و می گویم انسان اگر مزاج خود را بشناسد و متناسب با سن و سال – مزاج و شخصیت و روحیات خود غذای سالم خود را انتخاب کند می تواند بر انواع بیماری ها و آفات جسمی و روحی غلبه کند.

 

 

 

رژیم لاغری در طب سنتی

رژیم لاغری سریع شکم و یا رژیم لاغری در طب سنتی یعنی چه؟ طبق تعریف کلمه رژیم در فرهنگ معین ، کاربرد این کلمه همردیف با کلمات دستور – برنامه می باشد. از آنجا که همیشه ما باید برای رسیدن به اهدافمان برنامه ی خاص و منظمی داشته باشیم. پس باید برای درمان چاقی نیز در طب سنتی بتوانیم برنامه و دستورالعمل جامع و کاملی را تهیه کنیم که افراد بتوانند با انجام دادن دقیق و مرتب این برنامه به هدف خود یعنی کاهش وزن و خوش اندام شدن یا دقیقا طبق تعریف طب سنتی به اعتدال در مزاج خود نزدیک شوند.

یکی از بهترین برنامه هایی که برای لاغری سریع در طب سنتی به افراد پیشنهاد می شود. استفاده از برنامه و رژیم لاغری موثر ترک ناهار است. با استفاده از این برنامه شما به سادگی اما به مرور زمان می توانید به اندام دلخواه خود دست یابید و لاغر شوید.

 

 

رژیم لاغری سریع در طب سنتی

 

دلایل مهم برای ترک وعده ناهار:

طب جدید می گوید هضم معده حدود ۶ ساعت و روده حدود سه ساعت، پس از آن تازه به هضم کبدی می رسیم.پس بین دو وعده باید حدود ۱۰ ساعت فاصله باشد.

وعده غذایی ظهر، مضر بوده و بلغم و سودا را در بدن زیاد می کند و سبب غلظت خون می گردد. به همین دلیل در طب اسلامی و طب سنتی دو وعده مصرف غذا در صبح و نزدیک غروب توصیه شده است.
ناهار نخوردن و به جای آن استراحت قیلوله موجب سلامتی و تناسب اندام است.

در کنار مطلب بالا توجه به آیه ۶۲ سوره مریم که می گوید : روزی مومنان در بامدادان و شامگاه مهیا است و همچنین مصداق عینی آن روزه گرفتن در ماه رمضان که استفاده از وعده صبح و شامگاه است نشان بر اهمیت این موضوع و زیانبار بودن خوردن وعده ناهار می باشد.

 

رژیم ترک ناهار در طب سنتی

در رژیم لاغری طب سنتی شما می بایستی وعده ناهار (استفاده از غذاهای بختنی و چرب ) خود را حذف و با استفاده از میوه ها و یا تکه ای نان و پنیر – و یا سالاد (البته با در نظر گرفتن وضعیت مزاجی خود) بر احساس گرسنگی شدید خود غلبه کنید. و سپس در شامگاه و یا همان غروب آفتاب از خوردن وعده شام لذت ببرید.

از مهمترین دلایل برای ترک وعده ناهار و دور ریختن تفکر قدیمی خوردن ناهار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش سیستم ایمنی بدن
  • پیشگیری از چاقی
  • پیشگیری و درمان  چربی خون
  • پیشگیری ودرمان قند خون ودیابت
  • پیشگیری ودرمان کبدچرب
  • پیشگیری از ضعف حافظه ودرمان ضعف حافظه
  • پیشگیری از غلبه دم ودرمان کمکی در مهار غلبه دم
  • پیشگیری از فشار زیاد به معده ودرمان کمکی جهت پاکسازی معده
  • پیشگیری از ابتلاء به بیماریهای مختلف قلبی مانند انسدادها،ضعف عضلات ودرمان کمکی آن
  • ترک تدریجی نهار موجب تقویت کلی بدن،ایجاد نشاط،جوانی،طول عمرو… میشود

 

روش حذف وعده ناهار برای لاغری در طب سنتی

برای ترک وعده ناهار بسادگی کافیست فاصله ی زمانی بین صبحانه وشام را کم کنید و براحتی وعده ناهار را حذف نمائید. به عنوان مثال: صبحانه درفاصله۹تا۱۰صبح؛شام هم بعدازاذان مغرب،باکمترین فاصله زمانی،که تقریبا ۳الی۴ساعت قبل ازخواب است.

 

 

حذف وعده ناهار

 

پیشنهاد آبابا:

برای خود برنامه ریزی کنید و برای یک هفته وعده ناهار خود را حذف کنید و یا با جایگزین های مناسب آن از احساس گرسنگی شدید خود جلوگیری کنید و وعده شام خود را نیز سر شب و نهایتا زمانی میل نمائید که حداقل ۳ ساعت تا خوابیدن شما فاصله داشته باشد. و سپس احساس – وضعیت خواب و بدنی خود را بعد از یک هفته برای ما بفرستید و ببینید چه تغییری در انرژی روزانه خود داشته اید.

به عنوان مثال بنده هر روز ساعت ۸:۳۰ صبح صبحانه کاملی می خورم و سپس در ساعت ۱۲ ظهر ۱ عدد سیب و ۱ عدد پرتقال و در ساعت ۴ بعدازظهر نیز ۱ عدد سیب دیگر می خورم و نهایتا تا ساعت ۸:۳۰ شب وعده شامم را می خورم. تا در ساعت ۱۲ شب به رختخواب بروم.

انجام همین برنامه غذایی باعث شده در طول روز احساس کسلی نداشته باشم و بهتر فعالیت های روزانه ام را انجام دهم.

[alert style=”information”]

برای ارسال نتایج برنامه یک هفته ای خود کافیست به شماره ما در تلگرام : ۰۹۱۳۷۰۳۲۲۳۳ ارتباط برقرار کنید و نظرات خودتان را در قالب فایلهای صوتی و یا پیام متنی برای ما ارسال کنید.

[/alert]

درمقاله بعدی ۲ راه عملی و کاربردی دیگر را برای لاغری سریع شکم برای شما توضیح می دهم که بسیار مفید و کاربردی هستند اما باید بدانید که برای اینکه لاغر و خوش اندام شوید حتما باید به پیشنهاد آبابا و این رژیم یک هفته ای عمل کنید تا ۲ راهی که در مقاله بعدی به شما می گویم ۱۰۰درصد نتیجه بخش شوند.

[share_box]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

X
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS
راز موی زیبای زنان هندی برملا شد
نسخه رایگان را فورا دانلود کنید
ایمیل شما با موفقیت تائید شد
برای شروع دانلود بر روی دکمه زیر کلیک کنید
درضمن ایمیلی نیز برای شما ارسال شده است که حاوی لینک دانلود می باشد
این پیشنهاد فقط یکبار به شما داده می شود و تکرار نشدنی است
همین حالا می توانید کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا را با تخفیف ویژه و قیمت رویایی 18800 تومان از فروشگاه آبابا تهیه کنید
300 نسخه درمانی در طب سنتی
مطمئنا با داشتن 300 نسخه گیاهی می توانید در هر زمان و مکانی براحتی به درمان خود و یا اعضا خانواده خود بپردازید. در این مجموعه فوق العاده ما برای شما 300 نسخه درمانی با گیاهان دارویی را آماده کرده ایم تا شما براحتی و در هر زمانی به جدیدترین روشها و داروهای گیاهی دسترسی داشته باشید
برای داشتن این نسخه ها کافیست همین حالا بر روی دکمه دریافت نسخه ها کلیک کنید
قیمت مجموعه 300 نسخه درمان های گیاهی فقط 11200 تومان است
300 نسخه درمانی در طب سنتی
مطمئنا با داشتن 300 نسخه گیاهی می توانید در هر زمان و مکانی براحتی به درمان خود و یا اعضا خانواده خود بپردازید. در این مجموعه فوق العاده ما برای شما 300 نسخه درمانی با گیاهان دارویی را آماده کرده ایم تا شما براحتی و در هر زمانی به جدیدترین روشها و داروهای گیاهی دسترسی داشته باشید
برای داشتن این نسخه ها کافیست همین حالا بر روی دکمه دریافت نسخه ها کلیک کنید
قیمت مجموعه 300 نسخه درمان های گیاهی فقط 11200 تومان است