لاغری سریع شکم با طب سنتی

لاغری سریع شکم

لاغری سریع شکم در ۳۰ روز

مکن ز عرصه شکایت که در طریق ادب            به راحتی نرسید آنکه زحمتی نکشید

حافظ

لاغری سریع شکم در ۳۰ روز یک دروغ تبلیغاتی است یا یک راز بزرگ ! در تمام مدت زندگیم ندیده ام که کاری که با سرعت انجام شود از دقت و کیفیت لازم برخوردار باشد. شما چطور؟. و همانطور که از شعر بالا که حافظ سروده است مشخص می شود هیچکاری بدون زحمت و تلاش و برنامه ریزی به نتیجه و ثمر نمی رسد.

جالب است بدانید در کتاب خاطرات مستر هفر جاسوس انگلیسی که در ایران جاسوسی می کرده است یکی از نقاط ضعف ایرانی ها را نداشتن پشتکار (به قول خودمان دل کوچک بودن) عنوان می کند و حالا ببینید با دانستن همین موضوع شرکت ها با بیان جملاتی مانند: ” لاغری سریع شکم ” و یا “ لاغری سریع در ۳۰ روز ” چگونه از این نقطه ضعف می توانند استفاده کنند و بر ذهن ما تاثیر بگذراند که هر چه می خواهی بخور و سپس با خرید محصول ما می توانید در ۳۰ روز و بدون دردسر لاغر شوی.

اما باید همین امروز این فکر را از سر خود بیرون کنید و بدانید( لاغری سریع شکم یک دروغ بزرگ تبلیغاتی است) که راهی که چند ساله طی شده است یک شبه برگشت پذیر نیست. مشتریان زیادی به من مراجعه می کنند و می خواهند که یک راه سریع برای لاغری به آنها معرفی کنم اما چه سود که چنین چیزی وجود ندارد مگر با عمل های جراحی که آنهم ریسک و خطرات خود را به همراه دارد و به هیچ عنوان کار درستی نیست و به هیچکسی توصیه نمی شود.

صادقانه بگویم باید بدانید: لاغری سریع شکم در ۳۰ روز یک خواب و خیال واهی می باشد.

 

لاغری در طب سنتی

هر چیزی را علتی است و چاقی افراد در دیدگاه طب سنتی به دلیل مزاج افراد است هرچه مزاج فرد تری بیشتری داشته باشد چاقی در اندام او بیشتر نمود پیدا می کند و اگر خشکی بر بدنش غالب شد لاغر تر می شود . حال اگر بتوانیم با خوردن غذای مناسب و منطبق با مزاجمان میزان تری و خشکی بدنمان را به اعتدال نزدیک تر کنیم مطمئنا خوش اندام تر خواهیم شد.

پس در ابتدا باید هر شخصی مزاج خود را تشخیص دهد و بداند شدت تری و خشکی در بدن او چقدر است و با اصلاح غذای خود کم کم و با قدمهایی آرام و پیوسته بدن خود را بیاراید. برای تعیین مزاج خود پیشنهاد می کنم کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا را مطالعه بفرمائید.

مطمئنا این روش و شیوه زمان زیادی را می طلبد و یک راه لاغری سریع شکم بحساب نخواهد آمداما با ایمان ۱۰۰ درصد به شما می گویم بهترین راه برای رسیدن به نتیجه و خوش اندام شدن است حال چه لاغرشدن باشد و چه چاق شدن. قبلا نیز به شما گفته بودم که شخصا برای درمان هر بیماری معتقد به غذا درمانی هستم و می گویم انسان اگر مزاج خود را بشناسد و متناسب با سن و سال – مزاج و شخصیت و روحیات خود غذای سالم خود را انتخاب کند می تواند بر انواع بیماری ها و آفات جسمی و روحی غلبه کند.

 

 

 

رژیم لاغری در طب سنتی

رژیم لاغری سریع شکم و یا رژیم لاغری در طب سنتی یعنی چه؟ طبق تعریف کلمه رژیم در فرهنگ معین ، کاربرد این کلمه همردیف با کلمات دستور – برنامه می باشد. از آنجا که همیشه ما باید برای رسیدن به اهدافمان برنامه ی خاص و منظمی داشته باشیم. پس باید برای درمان چاقی نیز در طب سنتی بتوانیم برنامه و دستورالعمل جامع و کاملی را تهیه کنیم که افراد بتوانند با انجام دادن دقیق و مرتب این برنامه به هدف خود یعنی کاهش وزن و خوش اندام شدن یا دقیقا طبق تعریف طب سنتی به اعتدال در مزاج خود نزدیک شوند.

یکی از بهترین برنامه هایی که برای لاغری سریع در طب سنتی به افراد پیشنهاد می شود. استفاده از برنامه و رژیم لاغری موثر ترک ناهار است. با استفاده از این برنامه شما به سادگی اما به مرور زمان می توانید به اندام دلخواه خود دست یابید و لاغر شوید.

 

 

رژیم لاغری سریع در طب سنتی

 

دلایل مهم برای ترک وعده ناهار:

طب جدید می گوید هضم معده حدود ۶ ساعت و روده حدود سه ساعت، پس از آن تازه به هضم کبدی می رسیم.پس بین دو وعده باید حدود ۱۰ ساعت فاصله باشد.

وعده غذایی ظهر، مضر بوده و بلغم و سودا را در بدن زیاد می کند و سبب غلظت خون می گردد. به همین دلیل در طب اسلامی و طب سنتی دو وعده مصرف غذا در صبح و نزدیک غروب توصیه شده است.
ناهار نخوردن و به جای آن استراحت قیلوله موجب سلامتی و تناسب اندام است.

در کنار مطلب بالا توجه به آیه ۶۲ سوره مریم که می گوید : روزی مومنان در بامدادان و شامگاه مهیا است و همچنین مصداق عینی آن روزه گرفتن در ماه رمضان که استفاده از وعده صبح و شامگاه است نشان بر اهمیت این موضوع و زیانبار بودن خوردن وعده ناهار می باشد.

 

رژیم ترک ناهار در طب سنتی

در رژیم لاغری طب سنتی شما می بایستی وعده ناهار (استفاده از غذاهای بختنی و چرب ) خود را حذف و با استفاده از میوه ها و یا تکه ای نان و پنیر – و یا سالاد (البته با در نظر گرفتن وضعیت مزاجی خود) بر احساس گرسنگی شدید خود غلبه کنید. و سپس در شامگاه و یا همان غروب آفتاب از خوردن وعده شام لذت ببرید.

از مهمترین دلایل برای ترک وعده ناهار و دور ریختن تفکر قدیمی خوردن ناهار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • افزایش سیستم ایمنی بدن
 • پیشگیری از چاقی
 • پیشگیری و درمان  چربی خون
 • پیشگیری ودرمان قند خون ودیابت
 • پیشگیری ودرمان کبدچرب
 • پیشگیری از ضعف حافظه ودرمان ضعف حافظه
 • پیشگیری از غلبه دم ودرمان کمکی در مهار غلبه دم
 • پیشگیری از فشار زیاد به معده ودرمان کمکی جهت پاکسازی معده
 • پیشگیری از ابتلاء به بیماریهای مختلف قلبی مانند انسدادها،ضعف عضلات ودرمان کمکی آن
 • ترک تدریجی نهار موجب تقویت کلی بدن،ایجاد نشاط،جوانی،طول عمرو… میشود

 

روش حذف وعده ناهار برای لاغری در طب سنتی

برای ترک وعده ناهار بسادگی کافیست فاصله ی زمانی بین صبحانه وشام را کم کنید و براحتی وعده ناهار را حذف نمائید. به عنوان مثال: صبحانه درفاصله۹تا۱۰صبح؛شام هم بعدازاذان مغرب،باکمترین فاصله زمانی،که تقریبا ۳الی۴ساعت قبل ازخواب است.

 

 

حذف وعده ناهار

 

پیشنهاد آبابا:

برای خود برنامه ریزی کنید و برای یک هفته وعده ناهار خود را حذف کنید و یا با جایگزین های مناسب آن از احساس گرسنگی شدید خود جلوگیری کنید و وعده شام خود را نیز سر شب و نهایتا زمانی میل نمائید که حداقل ۳ ساعت تا خوابیدن شما فاصله داشته باشد. و سپس احساس – وضعیت خواب و بدنی خود را بعد از یک هفته برای ما بفرستید و ببینید چه تغییری در انرژی روزانه خود داشته اید.

به عنوان مثال بنده هر روز ساعت ۸:۳۰ صبح صبحانه کاملی می خورم و سپس در ساعت ۱۲ ظهر ۱ عدد سیب و ۱ عدد پرتقال و در ساعت ۴ بعدازظهر نیز ۱ عدد سیب دیگر می خورم و نهایتا تا ساعت ۸:۳۰ شب وعده شامم را می خورم. تا در ساعت ۱۲ شب به رختخواب بروم.

انجام همین برنامه غذایی باعث شده در طول روز احساس کسلی نداشته باشم و بهتر فعالیت های روزانه ام را انجام دهم.

[alert style=”information”]

برای ارسال نتایج برنامه یک هفته ای خود کافیست به شماره ما در تلگرام : ۰۹۱۳۷۰۳۲۲۳۳ ارتباط برقرار کنید و نظرات خودتان را در قالب فایلهای صوتی و یا پیام متنی برای ما ارسال کنید.

[/alert]

درمقاله بعدی ۲ راه عملی و کاربردی دیگر را برای لاغری سریع شکم برای شما توضیح می دهم که بسیار مفید و کاربردی هستند اما باید بدانید که برای اینکه لاغر و خوش اندام شوید حتما باید به پیشنهاد آبابا و این رژیم یک هفته ای عمل کنید تا ۲ راهی که در مقاله بعدی به شما می گویم ۱۰۰درصد نتیجه بخش شوند.

[share_box]

18 دیدگاه برای “لاغری سریع شکم با طب سنتی

 1. شبنم گفته:

  واقعا درسته. من یکسال این روش رو اجرا کردم و بااینکه صبحانه و حتی شام هم مفصل میخوردم ولی اصلا چاق نشدم درصورتیکه قبلا با همین غذاها در وعده ناهار و صبحانه و نخوردن شام وزن هم اضافه میکردم. الان باید دوباره به روش نخوردن ناهار متوسل بشم!!!😁😁😁

 2. نگیسا گفته:

  با عرض سلام
  من غلبه بر مزاج دارم و ۱۲ کیلو اضافه وزن دارم و چربی شکم و پهلو و منافذ باز پوست صورت در ضمن طبع بدنم دم دمی لطفا راهنمایی کنید
  ممنون!!!!!!

 3. فاطمه حواج گفته:

  سلام و درود … قبل از هر چیز ممنون بابت راهنماییهاتون
  من چنتا سوال داشتم
  آیا عرق زیره سیاه باعث تیره شدن پوست میشه؟؟
  دوم اینکه عرق کاسنی رو برای شفاف شدن پوست و رفع آکنه در روز چه مقدار مصرف کنیم که زیاده روی نشه و درعین حال تاثیرگذار باشه.
  شنیدم عرق کاسنی به شدت سرده و موجب سردی بدن میشه
  آیا برا من که پوستم سبزه اس و وقتی گرمی میخورم جوش میزنم، خوردن عرق کاسنی باعث سردی بدن میشه؟

 4. گفته:

  سلام من دیابت وتیروئید کم کار دارم وزنم ۹۴ کیلو است وشکم پلو دارم زانو درد دارم پر خوری دارم عصبی و ریزش مو دارم لطف میکنید کمکم کنید در حل کردن این مشکل

 5. زهرامحمدزاده گفته:

  سلام وقتتون بخیر من از رژیم آبابا ک نیم استکان عرق زیره سیاه و سه قاشق تخم شربتی و نصف لیمو تازه بود استفاده کردم میخاستم بدون میزان اب داخل پارچ چقدر باشد ک تا چهل روز کافی است؟ممنون

 6. maryam گفته:

  سلام وقتتون بخیر من از رژیم آبابا ک نیم استکان عرق زیره سیاه و سه قاشق تخم شربتی و نصف لیمو تازه بود استفاده کردم میخاستم بدون میزان اب داخل پارچ چقدر باشد ک تا چهل روز کافی است؟ممنون

 7. الهام گفته:

  باسلام وعرض ادبو تشکرفراوان از مطالب بسیار مفیدتون آقای ملکوتیان من از داروهای گیاهیتون برالاغری استفاده میکنم همزمان هم رژیم رو گرفتم هنوز یک هفتس تاثیرداشته اما بیشتر صورتم لاغر شده برای چاقی صورت چی مصرف کنم چون میخوام ده کیلوکم کنم اینجور صورتم کامل خراب میشه(لبته تنبلی شدید تخمدان هم دارم )

  • ملکوتیان گفته:

   سلام

   ممنون از شما
   به امید موفقیت و سلامتی شما. باید از روغن خراطین برای این موضوع بعد از درمان چاقی استفاده کنید

 8. الهام گفته:

  باسلام وخسته نباشید خدمت دوستان گل و آقای ملکوتیان عزیز
  آقای ملکوتیان یه سوال داشتم من یک هفتس از رژیم ترک ناهار وداروهای گیاهیتون استفاده میکنم ۱کیلو کم کردم ولی نمیدونم استفاده از میوه زیاد باعث چاقی یا بی اثربودن رژیم میشه یا نه میشه ی راهنمایی کنید که چه چیزایی روکناربزاریم و هروعده تا چه حد غذا بخوریم؟

 9. آرام گفته:

  سلام وقت بخیر .من ۵۶ قدمه و۸۳وزنم.پرخووری عصبی دارم و خیلی معتاد به شیرینی جات هستم.دکتر تغذیه هم زیاد رفتم ولی بی فایده چون اصلا نمیتونم اون میزان کمی از غذا که دکتر میگه رو رعایت کنم.هیچ جور نمیتونم اشتهام رو کم کنم و هرچیم میخورم احساسا ضعف دارم.ریزش شدید مو و مشکل به خواب رفتن هم دارم.مستاصلم لطفا کمکم کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مزاج شناسی
توجه توجه:
صابر حقیقت نیا محصول کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا با تخفیف
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا با تخفیف
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
سهیلا قلی زاده محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
حسن زارعی محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
آرزو طبرسی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 1 Item را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 1 Item
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
سعید صحرایی محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا + 1 Item را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا + 1 Item
 
لاغری فوق سریع با طب سنتی
توجه توجه:
زهرا اميدوار محصول پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
 
توجه توجه:
امین هاشمی محصول رویش ۱۰۰۰ تار مو با یک نسخه
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> رویش ۱۰۰۰ تار مو با یک نسخه
 
توجه توجه:
محمد حسين طالبي محصول کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
نعیمه جزینی زاده محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
درمان کبد چرب | علایم کبد چرب | علایم کبدچرب | درمان کبد چرب با داروهای گیاهی
توجه توجه:
مریم عبداللهی محصول کبد چرب را با عصاره کاسیا برای همیشه درمان کنیم
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> کبد چرب را با عصاره کاسیا برای همیشه درمان کنیم
 
توجه توجه:
نسرین داشن محصول رویش ۱۰۰۰ تار مو با یک نسخه
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> رویش ۱۰۰۰ تار مو با یک نسخه
 
درمان کبد چرب | علایم کبد چرب | علایم کبدچرب | درمان کبد چرب با داروهای گیاهی
توجه توجه:
امیر محمد بهمنی محصول کبد چرب را با عصاره کاسیا برای همیشه درمان کنیم + 32 Items را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> کبد چرب را با عصاره کاسیا برای همیشه درمان کنیم + 32 Items
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
مهناز یوسفی محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
لاغری فوق سریع با طب سنتی
توجه توجه:
سيده معصومه حسيني محصول پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
امیر خداکرم پور محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
مهدی ابراهیمی محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
زینب بهزادی محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا + 1 Item را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا + 1 Item
 
درمان غلبه مزاجی و مزاج‌شناسی
توجه توجه:
امیر خداکرم پور محصول دوره آنلاین درمان خانگی غلبه مزاجی به سبک آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> دوره آنلاین درمان خانگی غلبه مزاجی به سبک آبابا
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
مجید افشاری محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
حسنا رضازاده محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
قاسم پورطهماسبی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
هادی قربانپور محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
راضیه اقاشیری محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
درمان غلبه مزاجی و مزاج‌شناسی
توجه توجه:
محیا سودی محصول دوره آنلاین درمان خانگی غلبه مزاجی به سبک آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> دوره آنلاین درمان خانگی غلبه مزاجی به سبک آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
علی کشت اور محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
درمان ریزش مو زنان و مردان | رویش مجدد مو
توجه توجه:
مصطفی خدابخش محصول درمان ریزش مو در زنان و مردان
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> درمان ریزش مو در زنان و مردان
 
لاغری فوق سریع با طب سنتی
توجه توجه:
خیرالله عبودزاده محصول پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
محمدحسین پارسائیان محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
دوره درمان لک پوستی و جوش با طب سنتی
توجه توجه:
mohammad1 malakoutian1 محصول ۰ تا ۱۰۰ درمان بیماری‌های پوست
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۰ تا ۱۰۰ درمان بیماری‌های پوست
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
نرگس نازی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
درمان غلبه مزاجی و مزاج‌شناسی
توجه توجه:
علی بابایی محصول دوره آنلاین درمان خانگی غلبه مزاجی به سبک آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> دوره آنلاین درمان خانگی غلبه مزاجی به سبک آبابا
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
سلمان بهاری منش محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
پریسا علیزاده محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
درمان تیروئید پرکار در طب سنتی
توجه توجه:
روح اله ذکریایی محصول ۲ درمان اثربخش و قطعی برای تیروئید پرکار
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۲ درمان اثربخش و قطعی برای تیروئید پرکار
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
هانیه قاسمی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
رزیتا واحدپور محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
مهدی احمدی راد محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
درمان تیروئید پرکار در طب سنتی
توجه توجه:
محمد عزیزی محصول ۲ درمان اثربخش و قطعی برای تیروئید پرکار
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۲ درمان اثربخش و قطعی برای تیروئید پرکار
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
شهربانو قاسمیاری محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 2 Items را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 2 Items
 
درمان کبد چرب | علایم کبد چرب | علایم کبدچرب | درمان کبد چرب با داروهای گیاهی
توجه توجه:
ارزو کاویار محصول کبد چرب را با عصاره کاسیا برای همیشه درمان کنیم
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> کبد چرب را با عصاره کاسیا برای همیشه درمان کنیم
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
کامبیز رزم پور محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
محمد ولی خانی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 1 Item را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 1 Item
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
پونه گیل محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
مریم یاحسینی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 1 Item را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو + 1 Item
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
ندا سلمان مطوری محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
لاغری فوق سریع با طب سنتی
توجه توجه:
شیوا علی نقیان محصول پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج لاغری فوق سریع با طب سنتی آبابا در ۲ ماه
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
معصومه الماسی محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
رویش مجدد مو تضمینی با روغن کندوش
توجه توجه:
امير كاظمي محصول پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> پکیج رویش ۱۰۰۰ تار مو آبابا
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
سید مسعود معینی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
روغن هسته آلبالو | از بین بردن جای جوش صورت | ضد لک قوی
توجه توجه:
افروز ابدالی محصول ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
را خریداری کرد
شما هم همین حالا کلیک کنید---> ۱ راه از بین بردن لک صورت با روغن هسته آلبالو
 
X
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Ii8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL3NCV1BDdmR2OEJrP2F1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+
ENJOY AURORA BOREALIS
راز موی زیبای زنان هندی برملا شد
نسخه رایگان را فورا دانلود کنید
ایمیل شما با موفقیت تائید شد
برای شروع دانلود بر روی دکمه زیر کلیک کنید
درضمن ایمیلی نیز برای شما ارسال شده است که حاوی لینک دانلود می باشد
این پیشنهاد فقط یکبار به شما داده می شود و تکرار نشدنی است
همین حالا می توانید کتاب مزاج شناسی به سبک آبابا را با تخفیف ویژه و قیمت رویایی 18800 تومان از فروشگاه آبابا تهیه کنید
300 نسخه درمانی در طب سنتی
مطمئنا با داشتن 300 نسخه گیاهی می توانید در هر زمان و مکانی براحتی به درمان خود و یا اعضا خانواده خود بپردازید. در این مجموعه فوق العاده ما برای شما 300 نسخه درمانی با گیاهان دارویی را آماده کرده ایم تا شما براحتی و در هر زمانی به جدیدترین روشها و داروهای گیاهی دسترسی داشته باشید
برای داشتن این نسخه ها کافیست همین حالا بر روی دکمه دریافت نسخه ها کلیک کنید
قیمت مجموعه 300 نسخه درمان های گیاهی فقط 11200 تومان است
300 نسخه درمانی در طب سنتی
مطمئنا با داشتن 300 نسخه گیاهی می توانید در هر زمان و مکانی براحتی به درمان خود و یا اعضا خانواده خود بپردازید. در این مجموعه فوق العاده ما برای شما 300 نسخه درمانی با گیاهان دارویی را آماده کرده ایم تا شما براحتی و در هر زمانی به جدیدترین روشها و داروهای گیاهی دسترسی داشته باشید
برای داشتن این نسخه ها کافیست همین حالا بر روی دکمه دریافت نسخه ها کلیک کنید
قیمت مجموعه 300 نسخه درمان های گیاهی فقط 11200 تومان است
اپلیکیشن گیاهان دارویی آبابا
دوست داری جدیدترین و بروزترین مقالات و نسخه های درمان لاغری، چاقی و رویش مو را روی گوشیتون و فوری بخونید!
همین حالا اپلیکیشن آبابا را دانلود کن...